BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 14246497
nr 1424 6497
Ljusstake
modell äldre, Tomte. Höjd: 38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:52:20
100 kr
200 kr